مقاله انگلیسی نامحدود
مقاله نامحدود دو شکل دارد. این کلمه a است که قبل از کلمه ای شروع می شود که با صامت شروع می شود. این کلمه یک است که قبل از کلمه ای شروع می شود که با یک واکه شروع می شود. مقاله نامشخص نشان می دهد که یک اسم به جای یک چیز خاص به یک ایده کلی اشاره دارد. به عنوان مثال ، ممکن است از دوست خود بپرسید ، "آیا باید هدیه ای را به مهمانی بیاورم؟" دوست شما خواهد فهمید که در مورد نوع خاصی از هدیه یا کالای خاصی سؤال نمی کنید. دوست شما به شما می گوید: "من می خواهم پای سیب بیاورم." باز هم ، مقاله نامشخص نشان می دهد که او در مورد یک پای سیب خاص صحبت نمی کند. دوست شما حتی هنوز هیچ پای دیگری نداشته است. مقاله نامشخص فقط با اسم مفرد ظاهر می شود. نمونه های زیر از مقالات نامشخص را که در متن استفاده می شود در نظر بگیرید:

لطفاً کتابی را به من بسپارید. هر کتابی انجام خواهد دادپاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی+ جزوه
لطفا شرح حال خود را به من بسپارید. هر زندگی نامه ای انجام خواهد داد.
استثنائات: انتخاب یک یا آن
چند قاعده استثنایی در استفاده از کلمات قبل که با صامت و کلمات قبل از واکه شروع می شوند وجود دارد. به عنوان مثال ، حرف اول افتخار ، متن صامت است ، اما بی پروا است. به رغم املای آن ، کلمه افتخار با صدای واکه شروع می شود. بنابراین ، ما از آن استفاده می کنیم. جمله ای را در زیر برای نمونه ای از این مفهوم در نظر بگیرید.

مادر من یک زن صادق است.
مادر من یک زن صادق است.
به طور مشابه ، هنگامی که حرف اول یک کلمه یک حرف صدف است اما با صدای صامت همخوانی تلفظ می شود ، از جمله مانند مثال زیر استفاده کنید:

او یک سناتور ایالات متحده است.
او یک سناتور ایالات متحده است.
این امر در مورد کلمات اختصاری و ابتکارات نیز صادق است: صفحه نمایش LCD ، یک شرکت مستقر در انگلیس ، یک بخش HR ، یک URL.

مقاله قبل از یک صفت
گاهی اوقات یک مقاله اسمی را اصلاح می کند که توسط یک صفت نیز تغییر می یابد. ترتیب کلمه معمول مقاله + صفت + اسم است. اگر مقاله نامشخص است ، کلمه ای را انتخاب کنید که بر اساس آن کلمه بلافاصله دنبال شود. مثالهای زیر را برای مرجع در نظر بگیرید:

الیزا یک مهمانی کوچک برای مهمانی سوفی به ارمغان خواهد آورد.
دیروز داستانی جالب شنیدم.
مقالات نامشخص با اسم غیرقابل شمارش
اسم غیر قابل شمرد اسمی هستند که شمارش آنها دشوار یا غیرممکن است. اسم غیرقابل شمارش شامل موارد نامشهود (به عنوان مثال ، اطلاعات ، هوا) ، مایعات (مانند شیر ، شراب) و مواردی است که برای شمارش بیش از حد بزرگ یا زیاد هستند (مثلاً تجهیزات ، شن و ماسه ، چوب). از آنجا که این چیزها را نمی توان حساب کرد ، هرگز نباید از آنها استفاده کنید یا به یاد داشته باشید ، مقاله نامعین فقط برای اسم مفرد است. با این حال ، اسم غیر قابل شمارش با کلماتی مانند برخی قابل تغییر است. مثالهای زیر را برای مرجع در نظر بگیرید:

لطفاً به من آب بدهید.پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی+ جزوه
آب یک اسم غیرقابل توصیف است و نباید از آن با مقاله نامشخص استفاده شود.

لطفا مقداری آب به من بدهید.
اما اگر آب را از نظر واحدهای قابل شمارش (مانند بطری ها) توصیف کنید ، می توانید از مقاله نامحدود استفاده کنید.

لطفاً یک بطری آب به من بدهید.
لطفا یخ به من بدهید.
لطفا یک مکعب یخ به من بدهید.
لطفاً یخ به من بدهید.
توجه داشته باشید که بسته به متن ، برخی از اسم ها قابل شمارش یا غیرقابل شمارش هستند (مثلاً مو ، سر و صدا ، زمان):

در این اتاق به نور نیاز داریم.
در این اتاق به نور کمی احتیاج داریم.
استفاده از مقالات با ضمایر
ضمیرهای posessive می توانند به شما کمک کنند که آیا شما در مورد موارد خاص یا غیر خاص صحبت می کنید. همانطور که دیدیم ، مقالات همچنین ویژگی را نشان می دهند. اما اگر همزمان از یک ضمیر مالک و یک مقاله استفاده کنید ، خوانندگان دچار سردرگمی می شوند. ضمایر احتمالی کلماتی مانند او ، من ، ما ، آن ، او ، و آنهاست. مقالات را نباید با ضمایر استفاده کرد. مثالهای زیر را در نظر بگیرید.

چرا کتاب من را می خوانی؟
و من نباید از یکدیگر استفاده شود زیرا منظور از اصلاح اسم یکسان است. در عوض ، بسته به معنای مورد نظر ، باید از یک یا دیگری استفاده کنید:

چرا کتاب می خوانی؟
چرا کتاب من را می خوانی؟پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی+ جزوه
خروج مقالات
گاهی اوقات ، مقالات قبل از اسم های خاص جمع نمی شوند. در این موارد ، مقاله ضمنی است اما در واقع موجود نیست. این مقاله ضمنی گاهی "مقاله صفر" خوانده می شود. غالباً ، این مقاله قبل از اسمهایی که به عقاید انتزاعی مربوط می شوند ، حذف نمی شوند. به مثالهای زیر نگاه کنید:

بیا امشب برای شام بیرون برویم
بیا امشب برای شام بیرون برویم
خلاقیت یک کیفیت با ارزش در کودکان است.
خلاقیت یک کیفیت با ارزش در کودکان است.
مقالات بر بسیاری از زبانها و ملیتها مقدم نیست. مثال زیر را در نظر بگیرید:

من چهار سال فرانسه را در دبیرستان تحصیل کردم.
من چهار سال در دبیرستان فرانسه تحصیل کردم.
موضوعات ورزشی و دانشگاهی نیازی به مقاله ندارند. برای مرجع احکام زیر را مشاهده کنید:

من دوست دارم بیس بال بازی کنم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها